Current Weather Faqīh-e Ḩasanān
Current weather for the city of Faqīh-e Ḩasanān. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 17°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 23°C |
