- Weather
- United States of America
- Tennessee
- Falling Water
Current Weather Falling Water
Current weather for the city of Falling Water. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid to 28. 4. (06:00)
17°C
feels like 16°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 18°C |
