Current Weather Fākherī-ye Do
Current weather for the city of Fākherī-ye Do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 47 % |
| cloud cover | 45 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 22°C |
