- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Estrée-Cauchy
Current Weather Estrée-Cauchy
Current weather for the city of Estrée-Cauchy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 7°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 84 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 7°C |
