- Weather
- Republic of Paraguay
- Itapúa
- Estancia Salitre Cué
Current Weather Estancia Salitre Cué
Current weather for the city of Estancia Salitre Cué. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 83 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 17°C |
