- Weather
- Australia
- New South Wales
- Emerald Beach
Current Weather Emerald Beach
Current weather for the city of Emerald Beach. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 17°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 40 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 22°C |
