- Weather
- United States of America
- Illinois
- Elizabethtown
Current Weather Elizabethtown
Current weather for the city of Elizabethtown. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 20°C |
