- Weather
- Greece
- Central Macedonia
- Elani
Current Weather Elani
Current weather for the city of Elani. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 2. 4. (21:00)
Severe Thunderstorms
Valid to 2. 4. (21:00)
15°C
feels like 15°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 16 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 13°C |
