- Weather
- Germany
- Rhineland-Palatinate
- Ediger-Eller
Current Weather Ediger-Eller
Current weather for the city of Ediger-Eller. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 25 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
