- Weather
- United States of America
- Florida
- East Milton
Current Weather East Milton
Current weather for the city of East Milton. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rip Current
Valid to 30. 3. (18:00)
26°C
feels like 27°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 63 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 19°C |
