- Weather
- Australia
- Western Australia
- East Cannington
Current Weather East Cannington
Current weather for the city of East Cannington. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 30 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 18°C |
