- Weather
- Kyrgyzstan
- Jalal-Abad
- Dzhoon-Kyungëy
Current Weather Dzhoon-Kyungëy
Current weather for the city of Dzhoon-Kyungëy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 11°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 6°C |
