- Weather
- United States of America
- New Jersey
- Dunellen
Current Weather Dunellen
Current weather for the city of Dunellen. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 17°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 70 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
