Current Weather Dujak
Current weather for the city of Dujak. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Low Temperature
Valid from 28. 4. (00:00) to 29. 4. (00:00)
19°C
feels like 18°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 39 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
