- Weather
- Republic of Croatia
- Šibensko-Kniniska
- Dubravice
Current Weather Dubravice
Current weather for the city of Dubravice. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 49 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 17°C |
