- Weather
- Czech Republic
- Hlavní město Praha
- Dolní Liboc
Current Weather Dolní Liboc
Current weather for the city of Dolní Liboc. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 86 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 8°C |
