Current Weather Do Darān-e Soflá
Current weather for the city of Do Darān-e Soflá. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 15°C |
