- Weather
- United Arab Emirates
- Fujairah Emirate
- Dibba Al-Hisn
Current Weather Dibba Al-Hisn
Current weather for the city of Dibba Al-Hisn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
38°C
feels like 41°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 24 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 31°C |
