- Weather
- Republic of Niger
- Dosso
- Deytégui-Madé
Current Weather Deytégui-Madé
Current weather for the city of Deytégui-Madé. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 32°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 91 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 34°C |
