Current Weather Dewey
Current weather for the city of Dewey. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid to 1. 4. (23:40)
Flood Advisory
Valid to 2. 4. (02:30)
19°C
feels like 19°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 13°C |
