- Weather
- Germany
- Baden-Württemberg
- Deizisau
Current Weather Deizisau
Current weather for the city of Deizisau. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Frost
Valid from 27. 4. (02:00) to 27. 4. (08:00)
18°C
feels like 18°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 48 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
