Current Weather Deh-e Rostam
Current weather for the city of Deh-e Rostam. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
29°C
feels like 32°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 29 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 28°C |
