Current Weather Deh-e Now
Current weather for the city of Deh-e Now. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 5 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 18°C |
