Current Weather Deh-e Now
Current weather for the city of Deh-e Now. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 23°C |
