- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Ghazni
- Deh-e Khwājah
Current Weather Deh-e Khwājah
Current weather for the city of Deh-e Khwājah. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 23°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 25 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 17°C |
