Current Weather Deh-e Jabbār
Current weather for the city of Deh-e Jabbār. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 22°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 34 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 14 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 23°C |
