Current Weather Decker
Current weather for the city of Decker. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Flood Warning
Valid to 13. 5. (08:00)
12°C
feels like 11°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 19°C |
