- Weather
- Poland
- Greater Poland
- Dębe-Kolonia
Current Weather Dębe-Kolonia
Current weather for the city of Dębe-Kolonia. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 7°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 83 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 14°C |
