Current Weather Dāydār-e Soflá
Current weather for the city of Dāydār-e Soflá. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 24 % |
| cloud cover | 13 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 15°C |
