Current Weather Dasht-e Denā-ye Do
Current weather for the city of Dasht-e Denā-ye Do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
32°C
feels like 34°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 25 % |
| cloud cover | 23 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 12°C |
| Average: | 25°C |
