Current Weather Daryācheh-ye Tamī
Current weather for the city of Daryācheh-ye Tamī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 4°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 62 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -12°C |
| Average: | 4°C |
