- Weather
- The Gambia
- North Bank Division
- Daru Rilwan
Current Weather Daru Rilwan
Current weather for the city of Daru Rilwan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
37°C
feels like 41°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 6 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 28°C |
