- Weather
- Iran
- East Azerbaijan
- Darreh-ye Sūlī
Current Weather Darreh-ye Sūlī
Current weather for the city of Darreh-ye Sūlī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 2°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 66 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -16°C |
| Average: | 4°C |
