Current Weather Darreh-ye Sīāh Soreh
Current weather for the city of Darreh-ye Sīāh Soreh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 6°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 14 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
