Current Weather Darreh-ye Rīgī
Current weather for the city of Darreh-ye Rīgī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 21°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 22°C |
