Current Weather Darreh-ye Kūr
Current weather for the city of Darreh-ye Kūr. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like -2°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 9°C |
