Current Weather Darreh-ye Ghalāk
Current weather for the city of Darreh-ye Ghalāk. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 13°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 33 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 32 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
