Current Weather Darreh-ye Gardangāh
Current weather for the city of Darreh-ye Gardangāh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 16°C
| wind | 26 mph |
|---|---|
| wind gusts | 51 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 31 % |
| cloud cover | 56 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 16°C |
