Current Weather Darreh-ye Dūl Derāzheh
Current weather for the city of Darreh-ye Dūl Derāzheh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 7°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
