Current Weather Darreh-ye Būs Darrehsī
Current weather for the city of Darreh-ye Būs Darrehsī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 25 % |
| cloud cover | 31 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
