- Weather
- Iran
- North Khorasan
- Darreh-ye Āy Būr Būr
Current Weather Darreh-ye Āy Būr Būr
Current weather for the city of Darreh-ye Āy Būr Būr. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 18°C |
