- Weather
- Germany
- Brandenburg
- Dallgow-Döberitz
Current Weather Dallgow-Döberitz
Current weather for the city of Dallgow-Döberitz. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 73 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
