- Weather
- India
- Andaman and Nicobar Island
- Dak-omkeh
Current Weather Dak-omkeh
Current weather for the city of Dak-omkeh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 32°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 79 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 26°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 26°C |
| Average: | 28°C |
