- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Đắk Lắk
- Đắk Tour
Current Weather Đắk Tour
Current weather for the city of Đắk Tour. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
33°C
feels like 36°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 27°C |
