Current Weather Daitōchō-daitō
Current weather for the city of Daitōchō-daitō. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 19°C |
