- Weather
- Greece
- Central Greece
- Dafnoússa
Current Weather Dafnoússa
Current weather for the city of Dafnoússa. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 83 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 13°C |
