- Weather
- Republic of Peru
- Piura
- Cuse
Current Weather Cuse
Current weather for the city of Cuse. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 15°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 11°C |
