- Weather
- Republic of Angola
- Uíge Province
- Culo e Lué
Current Weather Culo e Lué
Current weather for the city of Culo e Lué. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 23°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 24°C |
