- Weather
- United States of America
- California
- Crows Landing
Current Weather Crows Landing
Current weather for the city of Crows Landing. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 5°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
