- Weather
- Republic of Ireland
- Ulster
- Cross Roads
Current Weather Cross Roads
Current weather for the city of Cross Roads. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 89 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 10°C |
